نکات قابل توجه

در اولین ورود خود بهتر است با کلیک روی گزینه ویرایش اطلاعات کاربر، حساب کاربری خود را به روز کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید. در صورت نیاز هر زمان م یتوانید از این گزینه برای ویرایش اطلاعات و تغییر ایمیل خود استفاده کنید

در صورت نیاز می توانید با استفاده از گزینه تغییر رمز ورود، رمز ورود قدیمی خود را تغییر دهید. قبل از تغییر رمز عبور همیشه توجه کنید که ایمیل شما در سامانه به درستی ثبت شده باشد و به ایمیل ثبت شده در سامانه دسترسی داشته باشید زیرا در صورتی که پس از تغییر رمز عبور آن را فراموش کنید فقط از طریق ایمیل می توانید آن را بازیابی کنید

راهنما داوری یک مقاله

زمانی که یک نشریه از شما برای داوری یک مقاله دعوت کند یک ایمیل به صورت زیر دریافت خواهید کرد. در صورتی که اولین باری است که یک نشریه می خواهد با شما همکاری خود را آغاز کند ممکن است ایمیل به اسپم برود مطمئن شوید که ایمیل را از اسپم خارج می کنید تا دیگر ایمیل ها به اسپم نرود.

  برای مشاهده مقالات جدیدی که برای شما ارسال شده است و هنوز داوری را قبول یا رد نکرده اید به بخش مقالات جدید مراجعه کنید. پس از قبول داوری، مقاله به بخش مقالات در حال داوری منتقل می شود. تا زمانی که نتیجه داوری را برای سردبیر ارسال نکنید مقاله در همین وضعیت باقی می ماند. پس از اینکه نتیجه داوری را ربرای سردبیر ارسال کردید مقاله به قسمت مقالات داوری شده منتقل می شود. در صورتی که داوری مقاله ای را نپذیرید آن مقاله به بخش مقالات رد شده(انصراف) برای داوری منتقل می شود.  مقالاتی که در نشریه تعیین تکلیف می شوند به بخش مقالات بسته شده منتقل می شود.

  برای دریافت فایل مقاله روی گزینه دانلود رو به روی فایل کلیک کنید.

  سوالات فرم داوری را پاسخ دهید. در صورتی که همه سوالات با فونت Bold نوشته شده باشد لازم است همه آن ها را پاسخ دهید.

  در صورتی که میخواهید برای سوالات چند گزینه ای یا امتیازی توضیحاتی را وارد کنید روی این گزینه کلیک کنید و توضیحات لازم را بنویسید.

فایل مقاله با کامنت یا فایل دیگری را که میخواهید برای نشریه ارسال شود بارگذاری نمایید. در صورتی که چند فایل می خواهید ارسال کنید اول فایل ها را به صورت یک فایل زیپ آماده کنید و در این بخش بارگذاری نمایید.

در نهایت روی گزینه ارسال نتیجه داوری به دبیر کلیک کنید تا نتیجه داوری به سردبیر ارسال گردد.

نظر نهایی خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید